Monday, 18 April 2016

MONDAY!


It is so frustrating to wake up fifth day in the row and see no difference with how you feel. Guess who is ill again! My immune system doesn’t co-operate well with me lately, but this time it is even more complex and I guess I am not going to get out of it without an antibiotic. I have already missed a day at university, a concert I was supposed to go to on Saturday and now, the last week of lectures started and I am stuck at home. I still have to finish my marketing assignment which is due on Friday and I really hope I will get well by then as I have got afternoon tea planned for Friday with girls (we all need our girls time, right?). The same I am unable to do any shoots, so I hope you will forgive me lack of new posts on the blog.

I am not going to complain any more as I am not that type of a person! Still it is Monday and to survive through my illness and essay writing I need a cup of coffee! I hope that you are all feeling very well and I wish you a good day! Kisses and speak to you soon :)

Frustrujące jest obudzić się piąty dzień z rzędu i nie poczuć różnicy w tym jak się czujemy. Zgadnijcie kto jest znowu chory! Mój system odpornościowy nie współgra ze mną ostatnio zbyt dobrze, ale tym razem to przeszedł już sam siebie i wygląda na to, że bez antybiotyku to się nie obejdzie. Jak do tej pory zmuszona byłam opuścić dzień na uniwersytecie, koncert, który miałam zaplanowany na sobotę a teraz kiedy zaczął się ostatni tydzień wykładów w tym roku, ja wciąż tkwię w łóżku. Nie zmienia to faktu, że na piątek mam do oddania wypracowanie z marketingu i mam nadzieję, że do tego czasu uda mi się stanąć na nogi w szczególności, że mamy zaplanowaną popołudniową herbatkę z dziewczynami (przecież każda z nas potrzebuje babskiego popołudnia, prawda?). Niemniej jednak do tego czasu nie jestem w stanie przygotować dla was nic nowego i mam nadzieję, że wybaczycie mi tą ciszę na blogu.


Nie będę już dłużej narzekać, bo to nie w moim stylu. Ponieważ jednak mamy poniedziałek i muszę jakoś przetrwać chorobę i wypracowanie to bez filiżanki kawy się nie obejdzie! Z tego wszystkiego w wolnej chwili upiekłam pyszny placek z jagodami i z truskawkami. Mam nadzieję, że u was wszystko dobrze i tym samym życzę wam cudownego dnia kochani! Buziaki i odezwę się wkrótce :)

SHARE:

2 comments

  1. Bardzo ciekawy blog, a także instagram. Lubię tutaj zaglądać bo widać ile pracy w go wkładasz, ale też, że sprawia Ci to dużą przyjemność. Życzę Ci dalszych sukcesów i pięknych postów. Pozdrawiam :)

    ReplyDelete
    Replies
    1. Bardzo Ci dziękuję za tak miłe słowa. Zawsze bardzo mnie cieszą takie komentarze. Mam nadzieję, że nadal będziesz do mnie zaglądać. Pozdrawiam Cię serdecznie :)

      Delete

© MAKES IT SIMPLE | All rights reserved.
Blogger Template Created by pipdig